Vajdasági Ifjúsági Fórum – 19. Gólyabuli
A Vajdasági Ifjúsági Fórum az idén is megszervezi a hagyományos Gólyabuliját, amely az idén tölti be tizenkilencedik évét. Mint minden évben, most is számos aktivista vesz részt a szervezésben.
Az idei buli helyszíne a Bunjevačko Kolo Horvát Művelődési Egyesület lesz. A terem könnyebb megközelítése érdekében ajánljuk az Omega taxit, az egyetemistáknak ugyanis 20%-os kedvezmény jár ennél a társaságnál a buli helyszínéhez történő utazás esetén.
A 19. Gólyabulinkon reményeink szerint több mint 700 fiatal vesz részt.
Rendezvényünket DJ Cartman fogja indítani, akit a Jail Club rezidenseként ismerhet a közönség. Őt követi az újvidéki Osmi Dan együttes. Az est sztár DJ-je Edo Denova lesz, akit számos fesztiválról ismerhetnek az emberek.
Mivel teljesen saját szervezésű a buli, ezért az egyetemisták részére az italok ára is kedvező lesz. Ajándékokkal, ital akciókkal, nyereményekkel kedveskedünk vendégeinknek.
Médiatámogatóink: Képes Ifjúság, Magyar Szó, Pannon RTV, Hét Nap
Támogatók: Ikebana, Barokk Szépségszalon, Stav+, Szabadkai Városi Könyvtár, Csíkos nyomda, Szabadka Község Önkormányzata, Limbus, Szabadkai Népszínház, Szent Erzsébet Mórahalmi Gyógyfürdő, Decorline, Dolce Dance Salsa Tánciskola, Urlik – Kulturális Aktivitást Fejlesztő Csoport, Szegedi Vadaspark, Anita Makeup.
A buli 2015. december 4-én 21:00 órakor kezdődik. Elővételes jegyek aktivistáinknál kaphatóak 300 dináros áron. A helyszínen 23 óráig 400 dinár, ezt követően pedig 500 dinár.
További információ a www.vifo.rs oldalon.
